Кримський півострів (Україна) - унікальний куточок, де на порівняно невеликій території є сусідами степові, гірські та морські ландшафти. Півострів, що омивається Чорним і Азовським морями, з'єднаний з материком лише невеликим перешийком. У Криму створено прекрасні умови для будь-якого виду відпочинку. Квартири і гостьові будинки для оренди в Криму представлені на будь-який смак. Оренда котеджів і вілл в Криму популярна серед любителів відпочинку наодинці з природою.

Бронювання готелів в Криму дозволяє зупинитися в номерах від класу «Стандарт» до «Люкс». Кримський півострів здавна привертав до себе увагу. Красива природа, незвичайні пейзажі, унікальний клімат, цілющі грязі, сосново-ялівцеві ліси, що виділяють корисні фітонциди, і тепле море створюють прекрасні умови для відпочинку та оздоровлення. Крим (Україна) - здравниця, яка втілює кращі традиції з лікування захворювань опорно-рухового апарату, серцево-судинних захворювань, захворювань нервової дихальної системи та ін. За свою історію кримські фахівці поставили на ноги і дали шанс на нове життя мільйонам дітей і дорослих. Санаторії і пансіонати Євпаторії, Сак, Східного і Південного берега Криму відкриті для відпочиваючих протягом усього року. Ті, хто не любить жити за режимом, можуть відвідувати процедури в кримських санаторіях, а жити, наприклад, в квартирах і гостьових будинках для оренди в Криму. Оренда котеджів і вілл в Криму дозволить гармонійно поєднувати відпочинок і лікування.

Бронювання готелів в Криму недалеко від санаторіїв забезпечить повноцінний відпочинок без відриву від оздоровчих процедур. У Криму ступала нога і гордого римлянина, і заповзятливого грека, і безжального кочівника. На його території формувалися народи зі своєю самобутньою культурою і релігією, споруджувалися міста, формувалися флотилії. Це край з унікальними пам'ятками природи та архітектури, в тому числі:

  • Учан-Су - найвищий водоспад Європи;
  • Кизил-Коба - найдовша печера Європи;
  • Еміне-Баїр-Хосар - одна з найкрасивіших печер світу;
  • печерні і античні міста;
  • середньовічні фортеці;
  • унікальні палаци з незвичайною архітектурою і неймовірними парками, закладеними першими власниками (XVIII-XIX століття);
  • військові пам'ятники і музеї.

У Криму є все для активного відпочинку. Його родзинка - порізаний бухтами берег, піщані і галечникові пляжі. Тут вас чекають сонячні і морські ванни, дайвінг, польоти на парапланах і повітряних кулях, піші прогулянки, морські екскурсії, тури по красивих місцях Криму, катання на велосипедах і квадроциклах, а також велика кількість вражень від відвідування Ялтинського зоопарку, Сафарі-парку (район м . Білогірськ), аквапарків, акваріумів, дельфінаріїв, страусиних ферм, Поляни казок та ін.

В Криму можна зупинитися в базах відпочинку, пансіонатах, санаторіях. Досить популярна оренда котеджів і вілл в Криму на березі Чорного або Азовського моря. Приватний сектор пропонує великий вибір квартир для оренди в Криму. Прекрасна альтернатива приватному сектору - бронювання готелів у Криму.

Готелi, пансiонати, приватний сектор в Криму