Пансіонати, готелі і санаторії Криму

Кримський півострів (Україна) - унікальний куточок, де на порівняно невеликій території є сусідами степові, гірські та морські ландшафти. Півострів, що омивається Чорним і Азовським морями, з'єднаний з материком лише невеликим перешийком. У Криму Пансіонати в Криму представлений на будь-який смак. Приватний сектор в Криму популярний серед любителів відпочинку наодинці з природою. Бронювання готелів в Криму дозволяє зупинитися в номерах від класу «Стандарт» до «Люкс».

Кримський півострів здавна привертав до себе увагу. Красива природа, незвичайні пейзажі, унікальний клімат, цілющі грязі, сосново-ялівцеві ліси, що виділяють корисні фітонциди, і тепле море, професійні пансіонати Криму створюють прекрасні умови для відпочинку та оздоровлення.

Крим (Україна) - здравниця, яка втілює кращі традиції з лікування захворювань опорно-рухового апарату, серцево-судинних захворювань, захворювань нервової дихальної системи та ін. За свою історію кримські фахівці санаторіїв та пансіонатів Криму поставили на ноги і дали шанс на нове життя мільйонам дітей і дорослих. Санаторії і пансіонати Євпаторії, Сак, Східного і Південного берега Криму відкриті для відпочиваючих протягом усього року. Ті, хто не любить жити за режимом, можуть відвідувати процедури в кримських санаторіях, а насолоджуватися відпочинком в приватному секторі Криму. Бронювання готелів в Криму дозволить гармонійно поєднувати відпочинок і лікування. Приватний сектор в Криму недалеко від санаторіїв забезпечить повноцінний відпочинок без відриву від оздоровчих процедур.

У Криму (Україна) ступала нога і гордого римлянина, і заповзятливого грека, і безжального кочівника. На його території формувалися народи зі своєю самобутньою культурою і релігією, споруджувався приватний сектор Криму, формувалися флотилії. Це край з унікальними пам'ятками природи та архітектури, в тому числі:

  • Учан-Су - найвищий водоспад Європи; 
  • Кизил-Коба - найдовша печера Європи;
  • Еміне-Баїр-Хосар - одна з найкрасивіших печер світу; 
  • печерні і античні міста; 
  • середньовічні фортеці; 
  • унікальні палаци з незвичайною архітектурою і неймовірними парками, закладеними першими власниками (XVIII-XIX століття); 
  • військові пам'ятники і музеї.

У Криму є все для активного відпочинку. Його родзинка - порізаний бухтами берег, піщані і галечникові пляжі. Тут на вас чекають сонячні і морські ванни, дайвінг, польоти на парапланах і повітряних кулях, піші прогулянки, морські екскурсії, тури по красивих місцях Криму, катання на велосипедах і квадроциклах, тихій відпочинок у приватному секторі Криму, а також велика кількість вражень від відвідування Ялтинського зоопарку, Сафарі-парку (район м . Білогірськ), аквапарків, акваріумів, дельфінаріїв, страусиних ферм, Поляни казок та ін. Готелі та пансіонати Криму допомагають в організації екскурсійних маршрутах.

В Криму можна зупинитися в базах відпочинку та санаторіях. Досить популярне відпочинок у приватному секторі Криму на березі Чорного або Азовського моря. Приватний сектор Криму пропонує великий вибір квартир для оренди. Прекрасна альтернатива приватному сектору - бронювання готелів у Криму.

Meraba

Meraba

Розташований в місті Бахчисарай, Готель Мераба знаходиться в історичному районі, на зручній...
Assol Park Hotel

Assol Park Hotel

Якщо ви оселитесь у Assol Park Hotel, що у кварталі (Симеїз) міста Ялта, то Ластів'яче гніздо...
Villa Classic Hotel

Villa Classic Hotel

Готель «Вілла Классік» знаходиться в центрі міста Коктебель, Аквапарк Коктебель буде на відстані...
Simferopol Crimea Ukraine Train Station Hostel

Simferopol Crimea Ukraine Train Station Hostel

Якщо ви оселитесь у Simferopol Crimea Ukraine Train Station Hostel в місті Сімферополь, то будете...
Massandra

Massandra

Розташований у місті Ялта, Massandra має дуже хороше сполучення з такими місцями як Ялтинський...
Zeleny Mis

Zeleny Mis

Якщо ви оселитесь у Гостиничный комплекс «Зеленый мыс», що у кварталі (Алупка) міста Ялта, то...
Aurora

Aurora

Розташований у місті Севастополь, Aurora має дуже хороше сполучення з такими місцями як Панорама...
Assol Sea

Assol Sea

Оселившись у Assol Sea, ви опинитесь в самому центрі міста Ялта та неподалік від такого:...
Imperial 2011

Imperial 2011

Розташований в місті Ялта, Imperial 2011 знаходиться біля моря, на зручній відстані від таких...
Апарт-готель «OMEGA»

Апарт-готель «OMEGA»

Розташований у кварталі (Алупка) міста Ялта, Apart-Hotel OMEGA знаходиться близько від таких...